03 лютого, 2011

експерименти і кава)

експериментую з новими формами)ось таке вийшло...
і дівчата зі Львова...підкажіть чи десь продають кільця для альбомів малі в магазинах..не хоче через інтернет купувати...потрібні лише кільця, а доставка коштує в декілька разів більше(а це в нас відкрили вже давніше Opera Passage...і є там кав'ярня Coffee Love...
їхню каву можна пити і пити)

8 коментарів:

 1. Можу тобі вислати рекомендованим листом - вийде дешевше, але буде йти до тижня часу... Це я про цільця. А щодо кави це круто!!! Напиши де знаходиться Opera Passage і я обов"язково піду туди, коли поїду до Львова!!!

  ВідповістиВидалити
 2. а опера пасаж одразу біля оперного театру)це великий торговий центр на проспекті Свободи)там не помилишся)і на другому поверсі є ото coffee love)а на останньому поверсі там є La Piazza...справжня італійська піца і недорого)

  ВідповістиВидалити
 3. На кільцях ті швидше будеш робити свої записники...круто,я так само роблю:-).Я хочу до ЛЬВОВУ:-)))

  ВідповістиВидалити
 4. Sianka, а ще кільця можуть ути на Шуварі на другому чи третьому поверсі є великий магазин з фурнітурою ;)
  а я ще й не була в тій кав"ярні....:( кофеман називається :(

  Блокнот вийшов чудовий!! ;)

  ВідповістиВидалити
 5. Sianka, я інколи використовую звичайні кільця для гардин, або... ну не знаю для чого їх призначення. Продають їх у магазині, що на пр. Свободи (там багато стрічок і ниток, ґудзиків. Думаю, ти знаєш, де це. Правда їх потрібно самостійно розгинати і тут без чоловічої сили важко обійтися (ну мені це точно)!

  ВідповістиВидалити
 6. Sianka, всё ,чем могу помочь-это маякну тебе о следующем заказе(но это не скоро(((

  ВідповістиВидалити
 7. дякую за поради)
  Sasha, будеш замовляти - маякни)може до того часу мені будуть потрібні ще кільця)
  Настасья, дякую і приїжджай на каву))
  Зірочка, дякую)і в Coffee Love вартує піти)там кава дуже смачна)і порівняно з іншими закладами дешево...звичайне лате середнє,але воно досить велике(там можна вибирати об"єми) коштує всього 13.95)
  Джульєтка,і тобі дякую,але мені зручніше використовувати кільця для альбомів, бо потім легше новий блок листків вставити)

  ВідповістиВидалити
 8. На скільки я знаю - Грушечка скоро має приїхати до Львова - то можеш їй написати, щоб захватила з собою кільця. я в неї теж купувала :) і дуже задоволена.

  ВідповістиВидалити